..::FaCia FoRuMLaRı::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FaCia Forumlarına Hoşgeldiniz..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Son Eklenen Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı Ocak 20, 2009 7:15 pm
Paz Ocak 18, 2009 8:19 pm
Paz Ocak 18, 2009 6:47 pm
Paz Ocak 18, 2009 4:06 pm
Paz Ocak 18, 2009 2:12 pm
Paz Ocak 18, 2009 2:03 pm
Paz Ocak 18, 2009 2:02 pm
Paz Ocak 18, 2009 1:53 pm
Perş. Ocak 15, 2009 10:44 pm

SESSİZ ÇIĞLIK

YazarMesaj
Şimal
Admin
Şimal

SESSİZ ÇIĞLIK Empty
MesajKonu: SESSİZ ÇIĞLIK   SESSİZ ÇIĞLIK Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 6:01 pm

Aşk çözülmeyen bir bulmaca, çözülmeye çalıştıkça içerisinden çıkılmayan bir karmaşa olsa gerek. Ne kadar gizemliyse o kadar güzel ne kadar ulaşılmazsa o kadar asil ve ne kadar acıysa okadar değerli. Sevgiye inanmadığım anlarda tanıdım seni ve sevmeyi bana sen öğrettin şarkıların anlamını türkülerin gizemini ve yaşama sırrını. Senden öğrendim senden duydum ilk güzel sözleri ve hiç kimsenin inanarak söylemediği güzel kelimeleri senden işittim ve içimdeki gizemi ortaya çıkaranda sen oldun içimdeki çocuğu okşayan eksik kaldığım sevgiyi tamamlayan bana aşkın acı ama gizemli tadını tattıranda sen oldun.

Ve seninleyken gülebildi yüzüm ve yüreğim, seninleyken durulabildim acı veren bu sahte dünyada sevgiyle her şeyin bir çözüme ulaşabileceğini ve en acımasız kavgamı yaparken yaşamla sen öğrettin dünyayla barışık bir halde yaşamayı hayatın acımasızlığına karşı koyup sevmeyi öğrendiğim ve tam seni seviyorum diyecekken sen kayboldun tüm gücüm ve sevgimle sarılmışken dünyaya beni yıkanda sen oldun acı çekmeden bir şeylerin alınamayacağını öğrettin bana , acıyı ve ızdırapları fazlasıyla çekmişken sevgiye en muhtaç olduğum zamanda tek kalmanın ve sırtımı güvenerek yaslayamadan bir dosta hayat denilen kavgada tek bırakılan yine ben oldum. Ve hak etmeyenlerin hak etmediklerine ulaştığı hayat denen kovalamaca da tekim. Memleketimin zifir karanlık gecelerini simsiyah saçlarına benzetir üşümez ve severdim geceleri Gök yüzüne işlemişti gözlerinin rengi sabahları buğulu yorgun gözlerle bakardı güneş . seninleyken zaman menfumu kaybolur zaman çabucak geçerdi sensiz kalmışsam garipleşir küçülür bir kedi misali köşeme çekilirdim. Çok istediğin o iki kelimeyi söyleyememem bilemememden ve hazır olmadığımdandı. O iki kelimenin anlamını tam öğrendim ve söyleyecekken kayboldun .sessiz bir çığlıktı gidişin ve döneceğinde sanmıyorum geleceksen de gelme artık tattığım ayrılık zehri işlemişken damarlarıma gelişin ölümüm olur ve alıştım sensizliğe ve seni sensizlikte buldum gelme gelsen de tanımaya bilirim ve alıştım sensizliğe gelme gelme artık .

SESSİZ ÇIĞLIK
1 sayfadaki 1 sayfası