..::FaCia FoRuMLaRı::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FaCia Forumlarına Hoşgeldiniz..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Son Eklenen Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı Ocak 20, 2009 7:15 pm
Paz Ocak 18, 2009 8:19 pm
Paz Ocak 18, 2009 6:47 pm
Paz Ocak 18, 2009 4:06 pm
Paz Ocak 18, 2009 2:12 pm
Paz Ocak 18, 2009 2:03 pm
Paz Ocak 18, 2009 2:02 pm
Paz Ocak 18, 2009 1:53 pm
Perş. Ocak 15, 2009 10:44 pm

YALANCI SEVGİLİNİN YALAN SÖZLERİ

YazarMesaj
Şimal
Admin
Şimal

YALANCI SEVGİLİNİN YALAN SÖZLERİ Empty
MesajKonu: YALANCI SEVGİLİNİN YALAN SÖZLERİ   YALANCI SEVGİLİNİN YALAN SÖZLERİ Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 9:46 pm

uzun zamandır Kulağımın içi kaşınıyordu.Felaket.
Önce azar azar başlıyor kaşıntı, geceleri. Sonra artıyor.Kaşımak da bir zor ki kulağın içini,Bir türlü geçmiyor."Ne yapsam acaba?" diyorudum. Günler geçtikçe daha da arttı.Doktora gitmeye karar verdim. Arkadaşlarıma sorudum.
Tanıdığınız iyi bir kulak burun boğazcı var mı?" diye. "N'oldu ki?" diye sordu arkadaşlarım. "Kaşınıyor kulağım" diyorum. "Uyuyamıyorum geceleri, kulak kaşınmasından!" Bir doktorun adını verdiler fakülteden. Çok iyi doktordur" dedi. "Kimsenin çözemediğini çözer, iyileştiremediğini iyileştirir." randevü aldım hocadan dün gittim muayneye.Gözlüklü, yaşlı, hafif göbekli şirin bir hoca. Elinde bir büyüteç, kulağıma baktı. Şaşırdım önce. "İçinde kaşıntı var" diyorum
"Öyle büyüteçle ne anlayacaksınız ki?" "Yok" diyor, "Ben çoktan anladım ne olduğunu da,
şimdi daha iyi görmek için bakıyorum." "Nedir?" diyorum doktora. "yalan sözler kaçmış kulağınıza" dedi. "Nasıl yani?" dedim.
"Kimin sözleri?" "Bakacağız" diyor. Sonra bir alet çantasından kocaman, ucu ince, cımbıza benzer bir alet çıkarıyor. "Yan durun. Kıpırdamayın" dedi bana. Biraz irkildim doğal olarak. "Eski sözler ve yalanlar" diyor, "Ha?" diyorum.Cımbızın ucu kulağıma girince canımı acıtmıyor nedense."Bir bay sesi bu" diyor. Sanki bir uğultu duyuyorum. Cımbızı çıkarıyor kulağımdan. "Yalan kaçmış kulağınıza!" diyor doktor. Yalana bakıyorum. Küçücük bir şey gibi gözüküyor. "Vay be! aylardır kulağımı kaşındıran bu muymuş? Hangi yalan peki?" diyorum. "Durun, bekleyin" dedi doktor. "Dikkatli olmamız lazım.
Tekrar kulağınıza kaçabilir. Önce şu deney tüpünün içine koyalım. Sonra serbest bırakırız."
Yalanı tüpün içine koyuyor.Kapağını da kapıyor tüpün.Serbest kalıyor yalan. "Seni seviyorum" diye cılız bir ses geliyor tüpün içinden. "Yalanmış ha?" diyorum.
Kulağım bile anlamış, kalbim anlamamış.

not:Bir köşe yazısından alıntıdır. bana ait değildir. okuyanlarla paylaşmak istedim.

YALANCI SEVGİLİNİN YALAN SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alişan Şarkı Sözleri...
» HALUK LEVENT ŞARKI SÖZLERİ
» Yıldız Tilbe Şarkı Sözleri..